Agencja Produkcyjna PALMA z Warszawy

KUMULACJA

Autor : FLAVIA COSTE

Reżyseria: TOMASZ SAPRYK

Obsada: MICHAŁ MEYER, MARIA DĘBSKA, IZABELA DĄBROWSKA, MARCIN BOSAK.

Co byś zrobił, gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Odpowiedź wydaje Ci się prosta? Nic bardziej mylnego. Każdego bowiem, po pierwszej chwili euforii mogą najść wątpliwości – i co dalej? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie od Twojego i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wtedy ilość wygranych pieniędzy może być niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z wygraną. Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania z pozoru prozaicznych problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury.

Zapraszamy Państwa na komedię „Kumulacja”, polską prapremierę francuskiej sztuki „Non a l’argent” Flavi Coste, w reżyserii Tomasza Sapryka. Na scenie wyjątkowy zespół aktorski: Michał Meyer – jako „szczęśliwy” zwycięzca, Maria Dębska – w roli jego zirytowanej życiem żony, Marcin Bosak – jako wspólnik i niezastąpiony przyjaciel domu, oraz Izabela Dąbrowska w roli mamusi, której „ciągle coś się od życia należy”. 

Długo nie zapomnicie tej sztuki, a postawione w niej pytania będą Was bawić, zastanawiać i jednocześnie prowokować do przemyśleń. Bowiem kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, zazwyczaj budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno-przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.