7.10. (sobota) – godz. 18.00

8.10. (niedziela) – godz. 18.00

„ODJECHANA FARSA” Philipa LaZebnika i Kingsleya Daya

KOMPANIA TEATRALNA z Warszawy

Reżyseria: Tomasz DUTKIEWICZ

Obsada: Monika MAZUR i Piotr SZWEDES

Cena biletu: 65 zł

Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi?

Tak… ale pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, którzy brawurowo zagrają dziesięć różnych postaci w dziesiątkach zaskakujących i absurdalnych sytuacji.

Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie – jak żyć w szczęśliwym związku – ze swą nieszczęśliwą i znudzoną związkiem żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy, siostra zakonna z inklinacjami do show biznesu, nachalny i wścibski boy hotelowy, przebiegła reporterka miejscowej stacji telewizyjnej – to tylko kilkoro postaci z tej niezwykłej galerii ludzkich osobliwości, które los połączy przez kilkadziesiąt minut w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji.

 „Odjechana farsa” to zupełnie zwariowana i nieprzewidywalna teatralna przygoda, to zabawa w najczystszej formie, to popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy i Mount Everest komediowej formy.

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.

fot. Arkadiusz Pakuła

fot. Z archiwum Kompanii Teatralnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content